Chestionar de apreciere a serviciilor Spitalului Top Med Buna Vestire

Acest chestionar de satisfacţie este pus la dispoziţia pacienţilor pe perioada internării şi, după completare se va depune în cutia special amenajată care se regăseşte pe holul secţiei.

În vederea creşterii calitatii serviciilor medicale, vă rugăm să aveți amabilitatea de a răspunde întrebărilor din chestionarul de mai jos, alegând varianta care descrie cel mai bine impresiile dumneavoastră. Acest chestionar care nu trebuie semnat, deoarece este anonim. Pentru situatiile pacientilor fara discernamant sau alte situatii, chestionarul se completeaza de apartinator. Raspundeti la intrebari bifand varianta care descrie cel mai bine situatia dvs.

Dupa completare acest chestionar se depune in cutia special amenajata care se regaseste pe holul sectiei. Nu trebuie predat personalului medical.